Imprezy firmowe na Mazurach dla Ciebie

Organizujemy imprezy integracyjne na wodzie, oferując różnorodne scenariusze. Do dyspozycji oddajemy naszą flotę jachtów żaglowych i motorowych, bądź organizujemy wypożyczenie sprzętu.

Program imprezy integracyjnej dla firm może zakładać m.in. trzydniowy rejs żeglarski, podczas którego, uczestnicy odwiedzą najpiękniejsze dzikie plaże i słynne porty. Ponadto wyjazdy integracyjne  to zabawa w paintball, wyprawy terenowe i oczywiście niezapomniane chwile podczas wieczornej imprezy z grillem i ogniskiem oraz wyjątkowej uczcie w Sztynorcie. Dla osób szukających mocnych wrażeń przygotujemy bitwę paintballową, jazdę na nartach wodnych i wakeboardzie. Takie atrakcje doskonale sprawdzają się w ramach eventów firmowych, team buildingu, czy wszelkiego rodzaju integracjach zespołu. Z całości imprezy przygotujemy dla Państwa foto relację.

Zobacz nasze imprezy

Zgrany zespół

Organizowane przez nas imprezy oprócz pewności relaksu, integracji i rekreacji są gwarantem całkowitego bezpieczeństwa. Nasze doświadczenie pomaga nam na zmniejszenie ryzyka jakichkolwiek wypadków do minimum. Działamy profilaktycznie, opracowane przez nas scenariusze zachowań w sytuacjach zagrożenia przewidują sytuacje niebezpieczne.

Do dyspozycji naszych klientów pozostają niezbędne narzędzia zapewniające bezpieczeństwo, takie jak kamizelki piankowe. Nad całą imprezą czuwa wykfalifikowany instruktor odpowiadający za wszystkich uczestników zabawy. Cała nasza wiedza i dbałość o szczegóły zapewni Państwu najwyższy poziom poczucia bezpieczeństwa.

Rejsy, regaty oraz inne wodne atrakcje, które proponujemy to niezapomniane chwile i zabawa. Swobodne pływanie oraz wyścigi szybkimi jachtami sportowymi dostarczają uczestnikom dreszczyku nowych doznań, które z pewnością zaspokoją nawet najbardziej spragnionych emocji. Atmosfera podczas imprez generuje pozytywną energię, która udziela się wszystkim.

Organizowane imprezy kierowane są zarówno dla osób poszukujących relaksu oraz dla tych, którzy nie boją się mocnych wrażeń. Program zawsze dostosowujemy specjalnie pod życzenie i preferencje naszych klientów. Osobom, które nigdy nie pływały możemy zagwarantować znakomite pierwsze wrażenia, których nigdy się nie zapomina!

Rywalizacja i team building, którego doświadczą uczestnicy to elementy niezbędne w osiągnięciu sukcesu pracy w zespole. Współzawodnictwo poprzez dobrą zabawę jest czynnikiem kształtującym sumienny i zgrany zespół, który w sposób efektywniejszy będzie w stanie osiągnąć wspólny cel. Żeglarska impreza firmowa jest więc idealną okazją do integracji twojego teamu!

Z tego tupu rozwiązań podczas budowania zespołu korzystają największe firm i korporacje, które wiedzą, że dzięki zabawie i zdrowej sportowej konkurencji proces budowy zgranego teamu przebiega o wiele szybciej i łatwiej. Regaty żeglarskie i rejsy spajają i integrują ludzi pracujących razem, poprawiają komunikację między nimi co przekłada się na ich długoterminową współpracę.

Stwórz swoją imprezę