O Nas

Chcemy zapewnić Państwu czarter jachtów i żeglowanie na mazurskich wodach, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo, luksus i adrenalinę. Naszym celem jest osiąganie najwyższej jakości w dostarczaniu wyjątkowych, eleganckich i komfortowych jachtów.

W naszej flocie znajdują się Delphia 31 Exclusive, Maxus 33.1 RS Exclusive oraz nowość – N Fun 30 – szybki jachtdla wymagających żeglarzy. Dzięki różnorodności naszych jachtów, z oferty mogą korzystać osoby o odmiennych zainteresowaniach i oczekiwaniach.

Dla wszystkich miłośników Mazur i wodnych przygód oferujemy czarter jachtów, a dla bardziej wymagających osób przygotowaliśmy ekskluzywny i wygodny houseboat motorowy Nautiner 40AC oraz nowość – Futura 36.

Zobacz wideo

Nasze usługi

Organizujemy imprezy integracyjne na wodzie, oferując różnorodne scenariusze. Do dyspozycji oddajemy naszą flotę jachtów żaglowych i motorowych, bądź organizujemy wypożyczenie sprzętu. Jachty, które Państwu oferujemy gwarantują pełne bezpieczeństwo, komfort i najwyższą jakość podczas żeglowania.

Nasza flota to cztery różnego rodzaju jachty, które spełnią odmienne oczekiwania wszystkich żeglarzy. Posiadamy trzy jachty żaglowe oraz jeden motorowy. Pośród nich znajdziecie Państwo wygodne i przystosowane do mazurskich warunków łodzie, które wyposażone są we wszystkie niezbędne udogodnienia mieszkalne i nawigacyjne.

Prowadzimy profesjonalne szkolenia regatowe. Bazujemy na własnym wieloletnim doświadczeniu jako zwycięzcy Pucharu Świata i Mistrzowie Polski. Oferowane przez nas szkolenia składają się z części praktycznych oraz teorii związanej z przepisami, taktyką oraz sposobem prowadzenia jachtu. Wszystkie szkolenia odbywają się na jachcie typu N Fun 30.

Podczas przeprowadzanych zajęć dzielimy się wiedzą zdobytą w wielu imprezach i zawodach żeglarskich. Nasze kwalifikacje dają nam możliwość organizacji profesjonalnych, fachowych i rzetelnych szkoleń. Wszyscy uczestnicy uczeni będą przez załogę z Rainmaker Racing Team, która może poszczycić się wieloma sukcesami w dziedzinie żeglarstwa.

Organizujemy imprezy integracyjne na wodzie, oferując różnorodne scenariusze. Do dyspozycji oddajemy naszą flotę jachtów żaglowych i motorowych, bądź organizujemy wypożyczenie sprzętu. Podczas planowania imprez firmowych skupiamy się na dostosowaniu planu do potrzeb i oczekiwań klienta, tak aby każdy uczestnik czuł się usatysfakcjonowany.

Program imprezy składać może się z 3 dniowego rejsu żeglarskiego lub obejmować swoim zakresem bardziej ekstremalne sporty, takie jak jazda na nartach wodnych, wakeboardzie czy samochodami terenowymi. Uczestnikom gwarantujemy niezapomniane chwile, udział w wielu atrakcjach ale także aspekt integracyjny oraz skuteczny teambuilding.