Szkolenia regatowe na Mazurach

Prowadzimy profesjonalne szkolenia regatowe. Bazujemy na własnym wieloletnim doświadczeniu jako zwycięzcy Pucharu Świata i Mistrzowie Polski w Match Racingu. Chcemy dzielić się nasza wiedzą zdobytą podczas wielu regat i wyścigów. Znajomość w zakresie żeglarstwa oraz imprez motorowodnych pozwala nam na profesjonalną organizację szkoleń.

Podczas regat uczestnicy skorzystają z doświadczenia załogi Rainmaker Racing Team (Mistrzowie Polski w Match Racingu). Odbywają się szkolenie teoretyczne i praktyczne zarówno z przepisów, taktyki oraz sposobu prowadzenia jachtu. Szkolenia mają miejsce na jachcie N Fun 30. Jako baza noclegowa może być wykorzystany Fun lub któryś z naszych komfortowych jachtów.

Zobacz wideo

Nasze szkolenia

Szkolenia przeprowadzane na najwyższymi poziome udokumentowane są naszym doświadczeniem i wiedzą zdobytą podczas wielu wygranych regat. Nasz zespół jest m.in. Mistrzem Polski w Match Racingu oraz zwycięzcą Pucharu Świata. Nasza pasja i zamiłowanie do żeglarstwa pozwoliła nam stworzyć własny projekt jachtu (N Fun 30).

Oferta skierowana do uczestników zawsze zostaje odpowiednio dobrana i spersonalizowana, co pozwala na dopasowanie poziomu szkoleń do konkretnych umiejętności żeglarskich naszych klientów. Potrafimy skutecznie przełożyć aspekty teoretyczne na praktyczną wiedzę, która podczas rejsów może okazać się niezbędna.

Do szkoleń wykorzystywany jest Jacht żaglowy N Fun 30. Ten bogato wyposażony jacht świetnie sprawdza się podczas wykonywania czynności instruktażowych oraz ćwiczeń praktycznych. Cechami wyróżniającymi N Fun 30 jest jakość żeglowania i sportowe zacięcie.

N Fun 30 wyposażony jest m. in. w ploter map elektronicznych oraz profesjonalne oprogramowanie iRegatta PRO, co daje duże możliwości podczas rejsów instruktażowych. Oprócz specjalistycznego sprzętu na pokładzie znajduje się  kompletne wyposażenie kuchni, lodówka, kuchenka i inne udogodnienia.

Poniżej przedstawiamy państwu przykładowy plan szkolenia:
Dzień 1 – spotkanie o godz. 15, po którym nastąpi krótkie przedstawienie planowanego treningu. Następnie przejście do treningu właściwego, rejestrowanego kamerą GoPro. Dzień pierwszy zakończy się omówieniem treningu oraz regat, które odbędą się na drugim dniu szkolenia. Dzień 2 zaczyna się od porannej odprawy, po której cała załoga bierze udział w regatach (1 lub kilka wyścigów) – również rejestrowanych kamerą GoPro. W przerwie między wyścigami będą komentowane zachowania załogi. Po zakończeniu regat następuje omówienie wyścigu. Opcjonalny dzień 3 polega na samodzielnym treningu załogi.

Zapytaj o szkolenie